Новини та акції

Незабаром відкриття SPA

День у нашій SPA подарує Вам не тільки фізичну красу, а впевненість та внутрішній комфорт. У нас Ви зможете відволіктися від повсякденної метушні і зануритися в нереальний світ відпочинку ЦІЛОДОБОВО!

Слово «сауна» походить з фінської мови і означає лазню з парною. Але не все так просто. Видів бань досить багато, в основному вони класифікуються за національною ознакою. Крім того, лазні розрізняються за кліматичними параметрами. Вони можуть бути сухими і вологими.

-Реагуючи на підвищену температуру, організм людини починає інтенсивно виробляти білі кров`яні тільця, тим самим зміцнюється імунна система, а шкідливі мікроорганізми гинуть.
-За рахунок розширення капілярів, збільшується їх об’єм, що нормалізує кров`яний тиск.
-Активізується вироблення інтерферону, що знижує ризик онкозахворювань.
-З організму виводиться молочна кислота, яка утворюється під час фізичних навантажень. Тому сауна дуже корисна для спортсменів і людей, що займаються фізичною працею.
-Інтенсивне потіння очищує тіло від різних шлаків і токсинів, покращуючи роботу нирок, стан шкіри, білковий і водно-сольовий обмін.
-Сауна ідеально підходить для профілактики різних захворювань, включаючи простуду і грип, нежить, бронхіт, радикуліт, артрит та інше.
-Знімається нервова напруга, поліпшується апетит і сон, підвищується працездатність і мозкова активність, з`являється бадьорість і енергія.

21.03.2019